Wątroba
na video

Poznaj losy prawdziwego „Bohatera z Supermarketu” – Super Janusza, który chroni Szczęśliwą Wątrobę przed Skrytymi Słodzicielami. Nie wiesz, kim oni są? Obejrzyj filmik!

Oto Jerzy - pasjonat wędkarstwa i polskiego jedzenia. Miał wiele planów na emeryturę, ale skok wagi i cholesterolu wpłynęły negatywnie na jego wątrobę. Wizyta u lekarza oraz złe samopoczucie wprowadziły rewolucję w jego życiu. Zobacz, jak wyglądała.

Historia Oli to życie na diecie. W dzień nieregularne i niezbilansowane posiłki, w nocy podjadanie. Brak sił na ćwiczenia i energii do działania. W końcu wątroba dała o sobie znać i konieczna była zmiana stylu życia. Zobacz, jak zmieniła swoje życie.

Dla Marka życie oznaczało ciągłą gonitwę - praca do późna i jedzenie w biegu. Do domu wracał zmęczony i coraz częściej odczuwał ucisk po prawej stronie nadbrzusza. Brzmi znajomo? Zobacz, jak przeorganizował swoje życie.

Czy widziałeś już film „ZWIĄZEK NA CAŁE ŻYCIE”? Jeśli nie, to sprawdź, jak zaskakującym organem potrafi być wątroba.

Ewa, zawsze pełna energii do życia, przez zaniedbanie swojego zdrowia, straciła dawną witalność i siłę. Stłuszczenie wątroby wymagało natychmiastowej zmiany nawyków - nie tylko żywieniowych. Poznaj jej historię.

Wkrótce
następny film